Pomozte nám

 • Ze zahradního přístavku si zloděj odnesl zejména nářadí

  Ze zahradního přístavku si zloděj odnesl zejména nářadí

  Škoda přesáhla sto tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Zlonice šetří případ vloupání do přístavku na zahradě v Černuci, odkud neznámý pachatel odcizil kromě nářadí další věci. K tomu došlo …PŘEČÍST »
 • Speed Marathon 2022

  Speed Marathon 2022

  Zapojte se do výběru míst, kde budou policisté dohlížet na bezpečnost a plynulost na našich silnicích. Akce s názvem SPEED MARATHON je zaměřená na dodržování stanovených rychlostních limitů. Policie České republiky …PŘEČÍST »
 • Ze stavebních buněk bylo odcizeno nářadí

  Ze stavebních buněk bylo odcizeno nářadí

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Ve středu 19. ledna dopoledne přijali policisté oznámení o vloupání do několika stavebních buněk, z nichž bylo odcizeno nářadí za několik desítek tisíc korun. Podle …PŘEČÍST »
 • Jízda po kruhovém objezdu

  Jízda po kruhovém objezdu

  Řidiči často chybují při jízdě okružními křižovatkami. V minulých dnech byly v Kladně dány k dispozici řidičům další dva kruhové objezdy, které mají usnadnit průjezd městem. Mnoho řidičů však tápe, jak se na …PŘEČÍST »
 • Dům v rekonstrukci se stal terčem zloděje

  Dům v rekonstrukci se stal terčem zloděje

  Pomozte zjistit pachatele. Ve čtvrtek 2. prosince 2021 přijal operační důstojník oznámení na tísňovou linku 158, že v obci Klobuky – Kobylníky došlo k vloupání do rodinného domu v rekonstrukci. …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky střetu vozidla a cyklisty

  Hledáme svědky střetu vozidla a cyklisty

  Řidič z místa nehody ujel, aniž by zastavil a poskytl zraněnému pomoc. Policisté z kladenského dopravního inspektorátu se obrací s žádostí na veřejnost ohledně svědectví dopravní nehody a jejímu řádnému …PŘEČÍST »
 • Pátrání po vozidle

  Pátrání po vozidle

  Viděli jste Citroen Xsara? …kontaktujte policii. Slánští policisté vyhlásili pátrání po odcizeném vozidle Citroen Xsara, RZ: 9S7 1350, barva modrá metalíza, rok výroby 1999, VIN: VS7N2RHYS36633748. Neznámý pachatel automobil odcizil …PŘEČÍST »
 • Vykradená trafika

  Vykradená trafika

  Viděli jste zloděje, kontaktujte policii. Slánští policisté prošetřují vloupání do trafiky na křižovatce ulici Jungmannova a Dražkovická ve Slaném. Neznámý pachatel v době od 16:00 hodin dne 9. září 2021 do …PŘEČÍST »
 • Z firmy zmizely kabely

  Z firmy zmizely kabely

  Pomozte vypátrat zloděje. V pátek 3. září 2021 přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení, že ve Slaném došlo ke krádeži kabelů. Neznámý pachatel v době od 4:30 do 6:30 hodin …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky kolize

  Hledáme svědky kolize

  Byli jste svědky dopravní nehody, kontaktujte policii. Včera 18. srpna 2021 v 18:30 hodin došlo ve Slaném na křižovatce ulici Žižkova a Plynárenská k dopravní nehodě osobního vozidla a chodce. Na …PŘEČÍST »
 • Chraňte svůj majetek

  Chraňte svůj majetek

  Vloupání do společné kolárny a sklepních kójí. Policisté Obvodního oddělení Slaný prošetřují případ krádeže jízdních kol v panelovém domě v ulici Na Dolíkách, ke které došlo během uplynulého víkendu. Neznámý pachatel v …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky incidentu

  Hledáme svědky incidentu

  Mladá žena byla napadena neznámým řidičem. Kladenští kriminalisté prošetřují pokus znásilnění, ke kterému mělo dojít 22. dubna 2021 po půl jedné odpoledne na polní cestě mezi obcemi Smečno a Hrdlív. …PŘEČÍST »
 • Z kolárny zmizely bicykly

  Z kolárny zmizely bicykly

  Zabezpečte si svůj bytový dům. Policisté Obvodního oddělení Slaný prošetřují krádež jízdních kol, ke které došlo v pátek 5. února 2021 v době od 22:03 do 22:30 hodin v Okružní ulici ve Slaném. …PŘEČÍST »
 • Pátrání po vozidle

  Pátrání po vozidle

  Z parkovacího stání zmizel Passat. V pondělí 28. září 2020 přijali policisté Obvodního oddělení Slaný oznámení od pětatřicetiletého muže, že v blíže nezjištěné době od 25. září 2020 od 12:45 hodin do 28. …PŘEČÍST »
 • Senioři okradeni v obchodním domě

  Senioři okradeni v obchodním domě

  Poznáte ženu na fotografii, kontaktujte Policii ČR. V uplynulém období se na policisty Obvodního oddělení Slaný obrátil sedmaosmdesátiletý muž, aby oznámil krádež kabelky, ke které došlo 30. června 2020 v obchodním domě …PŘEČÍST »
 • Pomozte vypátrat pohřešovanou ženu

  Pomozte vypátrat pohřešovanou ženu

  Dne 26. listopadu 2019 přijali operační důstojník na linku 158 oznámení o pohřešování pětačtyřicetileté ženy ze Slaného. Žádáme proto veřejnost, aby pomohla při vypátrání pohřešované. Informace k pohřešované naleznete zde. Děkujeme …PŘEČÍST »
 • Zloděj si vyhlédl novostavbu

  Zloděj si vyhlédl novostavbu

  Pomozte ho policistům vypátrat. V úterý 15. října 2019 v ranních hodinách se na policisty prostřednictvím tísňové linky 158 obrátil devětadvacetiletý muž, aby oznámil, že během noci ze 14, na 15. října …PŘEČÍST »
 • Ze stavby mostu zmizela nejen elektrocentrála

  Ze stavby mostu zmizela nejen elektrocentrála

  Pomozte policistům zjistit zloděje. Oznámení na linku 158 učinil včera 8. října 2019 v ranních hodinách stavbyvedoucí firmy, která pracuje na rekonstrukci mostu na silnici D/7 u obce Hořešovice. Sdělil policistům, …PŘEČÍST »
 • Vloupání do kočárkárny

  Vloupání do kočárkárny

  Rady, jak předejít krádežím. Včera 12. září 2019 ve večerních hodinách oznámila na tísňovou linku 158 pětatřicetiletá žena, že z kočárkárny, která je umístěna v suterénu domu odcizil neznámý pachatel dvě jízdní …PŘEČÍST »
 • Okradena ve spánku

  Okradena ve spánku

  V provizorním kempu řádil zloděj. Ve středu 28. srpna 2019 přijali policisté oznámení od dvacetileté ženy ze Slánska, která byla v době od 23:45 hodin dne 24. 8. 2019 do 10:00 …PŘEČÍST »
 • Auto není trezor

  Auto není trezor

  Kufry přilákaly zloděje. V pondělí 27. května 2019 v ranních hodinách přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení od dvaatřicetiletého muže z Humpolce, že během uplynulé noci, tj. z 26. na 27. května …PŘEČÍST »
 • Ze staveniště zmizel stroj

  Ze staveniště zmizel stroj

  Škoda přesahuje šest set tisíc. Na operační středisko bylo v sobotu 27. dubna 2018 v ranních hodinách oznámeno, že ze staveniště v obci Tuřany došlo k odcizení stavebního stroje Wacker Neuson demper. Neznámý …PŘEČÍST »
 • Žhář si vybral kontejnery

  Žhář si vybral kontejnery

  Škoda byla vyčíslena na téměř dvanáct tisíc korun. V úterý 9. dubna 2019 přijali policisté Obvodního oddělení Kladno – město oznámení, že během předešlé noci, tj. z 8. na 9. dubna 2019, …PŘEČÍST »
ZOBRAZIT VŠECHNY PŘÍSPĚVKY