Předstírala zájem o koupi zboží

KLADENSKO – Žena odcizila několik kusů řetízků ze žlutého kovu.

Slánští policisté v současné době prošetřují krádež řetízků ze zlatnictví ve Slaném, kterého se dopustila dosud neznámá pachatelka.

Na linku 158 bylo dne 30. července 2020 krátce před čtrnáctou hodinou byla oznámena krádež zboží z prodejny. Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že přibližně dvacet minut po třinácté hodině vešla do prodejny zlatnictví v Husově ulici ve Slaném neznámá žena, která si vyžádala ukázat řetízky na krk ze žlutého kovu. Při prezentaci těchto řetízků na platě z něj neznámá žena strhla devět kusů, se kterými ihned utekla z prodejny směrem k náměstí T. G. Masaryka. Pachatelka svým protiprávním jedním způsobila firmě škodu, která byla vyčíslena na částku 320 000,-Kč.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachatelce pátrají.

Policie vyzývá občany, kteří se ve čtvrtek 30. července 2020 kolem 13.20 hodin pohybovali na ulici Husova ve Slaném a mohli zaznamenali podezřelou ženu na útěku z prodejny zlatnictví ve Slaném směrem na náměstí T. G. Masaryka, aby poskytli informace na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky pomohli při dopadení pachatelky.

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments