Každá pomoc je vítána

KLADENSKO – Velká míra solidarity a vzájemná spolupráce.

Pro kladenské policisty v souvislosti s koronavirovou nákazou ušili někteří dobrovolníci jednotlivě několik desítek roušek pro jejich ochranu při výkonu služby. Mezi prvními dobrovolnicemi byla dvojice Katka a Lucka ze Slaného, další ušité roušky jsme v prvopočátku obdrželi od paní z Kladna a ze Stochova. Celkem se jednalo o necelé dvě stě kusů roušek.

V tomto týdnu na Územní odbor Kladno P ČR bylo z Vězeňské služby Vinařice předáno několik set roušek, které byly ušity odsouzenými ve vinařické věznici.

Na pracovníky složek Integrovaného záchranného systému při jejich náročné práci v první linii myslí mnoho lidí a pomáhají například předáním zadarmo již zmiňovaných ušitých roušek nebo dodáváním zdarma dezinfekčních prostředků, občerstvení nebo nápojů. Tato velká míra solidarity mezi lidmi v souvislosti koronavirovou nákazou jen potvrzuje, že danou situaci zvládneme společnými silami.

Kladenské policistky z obvodního oddělení Kladno a služby kriminální policie a vyšetřování pro sebe a své kolegy taktéž ušily již přes dvě stě kusů roušek.

Policisté územního odboru Kladno děkují všem občanům, kteří se chovají bezpečně a dodržují všechna vládní nařízení včetně zakrytí dýchacích cest. Díky zodpovědnému jednání a chování všech osob se podaří společně zvládnout toto nelehké období v čase nouzového stavu.

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments