Dvě vítězství a dvě zlaté medaile

KLADENSKO – Velký úspěch policisty na závodech v GRAPPLINGU.

Dne 2. dubna 2022 se zúčastnil Mezinárodních grapplingových závodů ve Vídni kladenský policista pprap. Radovan Mach z oddělení základních kynologických činností Středočeského kraje.

Policista se na těchto grapplingových závodech zapsal do dvou kategorií GI a NO-GI. První skupina master věk 40+ je zápas v kimonech – GI a  druhá skupina je master věk 40+ zápas bez kimona – NO-GI. Pprap. Radovan Mach v obou kategoriích vyhrál první místo a z Vídně si za své výkony odvezl nejcennější dvě zlaté medaile.  Na podzim 2021 se zúčastnil i Policejního mistrovství republiky v Praze UNITOP 2021, a to ve třech kategoriích. V GI, NO-GI a judu, kdy byl taktéž úspěšný a získal tři bronzové medaile.

„Ráďa“, jak se mu mezi kolegy a kamarády říká, je již od roku 2004 u Policie ČR, kde vykonává osmnáct let službu se svými čtyřnohými služebními pomocníky, kterým věnuje svůj čas i mimo pracovní dobu. Dále je zařazen i u pořádkové jednotky Středočeského kraje. I když je plně pracovně vytížen, ve svém volnu si vždy najde čas na rodinu, kamarády a i sport. Radovan se nevěnuje pouze grapplingovým zápasům, ale také se zúčastňuje plaveckých závodů, při kterých se taktéž umístil na předních místech s cenným kovem.

Přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů a děkujeme za příkladnou práci a úspěšnou prezentaci policejních řad.

 

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments