Dopravní nehoda u Slaného se zraněním

KLADENSKO – Oba řidiči byli převezeni do slánské nemocnice.

Dnes 19. října 2020 vyjížděli policisté kladenského dopravního inspektorátu k oznámené dopravní nehodě, která se stala krátce po deváté hodině na silnici č.1/7, křížící se s pozemní komunikací č.1/16 nedaleko Slaného u sjezdu na obec Tuřany.

Při dopravní nehodě se střetla dvě osobní vozidla. V osobním vozidle tovární značky Hyundai cestoval muž ve věku pětačtyřiceti let a v druhém vozidle Škoda Citigo cestovala dvoučlenná posádka a řidičem byl osmdesátiletý muž. Policisté provedli s řidiči dechové zkoušky, které byly s negativními výsledky a alkohol byl ihned vyloučen. Oba řidiči byli zraněni a následně z místa dopravní nehody převezeni posádkou ZZS do slánské nemocnice. Spolujezdkyně neutrpěla žádné zranění. Provoz na pozemní komunikaci byl při prvotním šetření částečně omezen.

Příčina dopravní nehody je v tuto chvíli předmětem šetření.

Policie opět upozorňuje řidiče, aby usedali za volant odpočatí a plně se za jízdy věnovali řízení. Pouze obezřetností a dodržováním předpisů silničního provozu lze snížit počet dopravních nehod na našich pozemních komunikacích. Policie dále upozorňuje řidiče, aby v době nepříznivého počasí v podzimních a zimních měsících, kdy jsou silnice kluzké, v ranních a nočních hodinách bývá snížená viditelnost vlivem mlhového oparu a dochází i k námraze na komunikaci, aby zvýšili svoji pozornost a přizpůsobili jízdu stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám.

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments