Dětské dny ve Slaném a v Tuřanech

KLADENSKO – Policisté obohatili program pro děti.

V průběhu prvního sobotního víkendu v měsíci červnu letošního roku se policisté obvodního oddělení Slaný zúčastnili dvou Dětských dnů, a to ve Slaném a v obci Tuřany, kde svými policejními ukázkami a preventivní činností obohatili připravený program místních organizátorů.

Dne 4. června 2022 se slánští policisté v dopoledních hodinách zúčastnili Dětského dne ve Slaném v prostoru sportovního areálu a následně v odpoledních hodinách na fotbalovém hřišti v Tuřanech. Děti, ale i občané si mohli prohlédnout policejní služební vozidlo se světelnou i zvukovou signalizací včetně interiéru vozidla s vysílačkou. Dále byla možnost si zapůjčit policejní čepice, služební pouta, obušek, reflexní vestu, zastavovací terčík nebo policejní kombinézu. Policisté v průběhu policejní činnosti na stanovištích diskutovali s malými i dospělými návštěvníky a odpovídali na jejich dotazy. Dětem byly předány preventivní policejní deníčky a omalovánky.

Policejní ukázky na Dětských dnech jsou velkým zpestřením, a to jak pro malé návštěvníky, tak i pro jejich doprovázející osoby. Dětské dny přišlo navštívit několik set návštěvníků.

 

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments