Na dálnici D7 havarovalo osobní vozidlo

KLADENSKO – Dvoučlenná posádka byla převezena s lehčím zraněním do kladenské nemocnice.

Dnes 30. března 2020 kolem dvanácté hodiny vyjížděli policisté kladenského dopravního inspektorátu k dopravní nehodě, která byla oznámena na dálnici D7 na 13,5 kilometru v katastru obce Brandýsek.

Jednačtyřicetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Ford Galaxy pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a došlo ke střetu kamenné zdi u náspu dálnice D7 nedaleko obce Knovíz. Vlivem nárazu se vozidlo převrátilo na střechu přes oba dva jízdní pruhy na trase ze Slaného do Prahy. Ve vozidle cestovala dvoučlenná posádka. Řidič i dvaašedesátiletá spolujezdkyně utrpěli zranění lehčího charakteru a posádkou ZZS byli převezeni do kladenské nemocnice.

Dálnice D7 byla po dobu prvotního šetření plně uzavřena ve směru jízdy do Prahy krátce po dvanácté hodině a poté byla plně zprůjezdněna po třinácté hodině.

Dopravní nehoda je nadále v šetření.

Policie opět upozorňuje řidiče, aby usedali za volant odpočatí a plně se za jízdy věnovali řízení. Pouze obezřetností a dodržováním předpisů silničního provozu lze snížit počet dopravních nehod na našich pozemních komunikacích.

 

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments