Ze stavebních buněk bylo odcizeno nářadí

Nevšimli jste si někoho podezřelého?

Ve středu 19. ledna dopoledne přijali policisté oznámení o vloupání do několika stavebních buněk, z nichž bylo odcizeno nářadí za několik desítek tisíc korun.

Podle dosavadního šetření dosud neznámý pachatel, v době někdy před půlnocí 18. ledna do dopolední půl desáté následujícího dne, vnikl za užití násilí na oplocený pozemek se stavebními buňkami v katastru obce Tuřany. Tam u celkem pěti buněk vypáčil dveře, z nichž odcizil ruční elektrické nářadí za téměř 80 tisíc korun. Na poškození způsobil škodu okolo 10 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost a prosíme o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 572 nebo na mobil 602 262 844. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

Děkujeme předem!

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
21. ledna 2022

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments