Hledáme svědky střetu vozidla a cyklisty

Řidič z místa nehody ujel, aniž by zastavil a poskytl zraněnému pomoc.

Policisté z kladenského dopravního inspektorátu se obrací s žádostí na veřejnost ohledně svědectví dopravní nehody a jejímu řádnému objasnění.

K dopravní nehodě do Slaného – Netovice vyjížděli policisté se záchranáři v pátek 3. prosince 2021 v půl šesté ráno. Podle dosavadního šetření k ní došlo pravděpodobně tak, že dosud neztotožněný řidič v nezjištěném vozidle jel ve směru k obci Slaný, kde při předjíždění cyklisty jedoucího ve stejném směru, ho svou jízdou ohrozil a vozem se střetl s levou nohou cyklisty. Vlivem toho 47letý bicyklista spadl vpravo do přilehlého příkopu, čímž si způsobil zranění, s nímž byl převezen do slánské nemocnice. Nezjištěný řidič na místě dopravní nehody nezastavil a pokračoval dál v jízdě, aniž by splnil své zákonné povinnosti.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli a mají například palubní kamery, aby se přihlásili osobně na Policii ČR, buď přímo policistům z Dopravního inspektorátu Kladno na adrese Havířská 632 nebo telefonicky na telefonním čísle 974 873 250. Využít můžete také linku 158.

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
6. prosince 2021

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments