Řidič ohrozil přecházející devítiletou chodkyni

KLADENSKO – Dívka po střetu s vozidlem upadla.

Policisté kladenského dopravního inspektorátu ve středu 16. prosince 2020 vyjížděli k dopravní nehodě ve Slaném, která byla oznámena dvacet minut po třinácté hodině.

V současné době dopravní policisté tuto dopravní nehodu prošetřují a pětapadesátiletý řidič z Kladenska je nyní za své protiprávní jednání podezřelý ze zavinění této dopravní nehody.

Řidič v osobním vozidle značky Suzuki, projíždějící městem Slaný z ulice Lázeňská ve směru do centra ohrozil devítiletou dívku, která přecházela pozemní komunikaci na přechodu pro chodce nedaleko Velvarské brány. Po střetnutí dívka upadla na silnici a řidič ihned na místě nezastavil a neposkytl školačce první pomoc, ale pokračoval dál v jízdě ještě několik metrů a ke svému činu se nejprve nedoznal. Dívka utrpěla poranění lehčího charakteru formou odřenin na dolních končetinách.

Na základě policejního šetření, zhlédnutí kamerového systému a za pomoci informací od přítomných svědků byl řidič dnes 17. prosince 2020 v ranních hodinách vypátrán a byly provedeny prvotní úkony. Dopravní nehoda je nadále v šetření.

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments