Při dopravní nehodě zasahoval vrtulník

Dnes 7. března 2019 byla v 11.30 hodin oznámena dopravní nehoda na pozemní komunikaci č.1/7 nedaleko obce Hořešovičky na trase Slaný – Louny.

Při dopravní nehodě se střetlo osobní vozidlo VW jedoucí ve směru do Loun s protijedoucím dodávkovým vozidlem ZZS posádky Ústeckého kraje, které převáželo pacienta do Prahy. Řidičkou osobního vozidla byla šestadvacetiletá žena, která cestovala s dítětem. Řidička byla z místa dopravní nehody transportována vrtulníkem Letecké záchranné služby do jedné z pražských nemocnic. Tříletá dívenka neutrpěla žádné viditelné zranění a byla převezena sanitním vozidlem do motolské nemocnice na vyšetření. Ve vozidle ZZS byla čtyřčlenná posádka, z nichž byl jeden převážející pacient. Nikdo z této posádky neutrpěl žádné zranění a pacient byl přeložen do jiného vozidla ZZS k pokračujícímu transportu do nemocnice.

Policisté provedli s řidičem ZZS i s řidičkou osobního vozidla dechové zkoušky, které byly obě s negativním výsledkem a alkohol byl na místě dopravní nehody ihned vyloučen.

Vlivem nárazu těchto dvou vozidel došlo ještě ke střetu s jedním osobním vozidlem a k poškození nákladního vozidla. V těchto dvou vozidlech nedošlo k žádnému zranění osob. Celkem vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na částku 200 000,-Kč.

Na pozemní komunikaci v době šetření dopravní nehody byl provoz omezen a policisté zde řídili dopravu kyvadlově.

Co bylo příčinou této dopravní nehody je nadále v šetření.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments