Dopravní nehoda na dálnici D7

Dnes 21. března 2019 byla před devátou hodinou oznámena dopravní nehoda na dálnici D7 na trase ze Slaného do Prahy v úseku nedaleko obce Brandýsek.

Při dopravní nehodě narazilo osobní vozidlo tovární značky Ford Mondeo do před ním jedoucího nákladního vozidla v levém jízdním pruhu. U dopravní nehody operovaly všechny složky IZS a na místo byl přivolán i vrtulník LZS, který poté transportoval zraněného čtyřiačtyřicetiletého řidiče z osobního vozidla do jedné z pražských nemocnic. K dalšímu zranění při dopravní nehodě nedošlo. Policisté řidiče nákladního vozidla vyzvali k dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a alkohol byl na místě vyloučen. U zraněného řidiče bude proveden v nemocnici odběr biologického materiálu.

Policisté dálnici D7 plně uzavřeli v obou jízdních pruzích na několik hodin a byl prováděn odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Vlivem silného provozu ve směru do Prahy se v některých úsecích tvořily kolony. Před čtrnáctou hodinou byl provoz na dálnici plně obnoven. Nákladní vozidlo zde zůstalo označeno v odstavném pruhu.

Co bylo příčinou dopravní nehody je nadále v šetření.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments