Pomozte při dopadení neukázněného řidiče

KLADENSKO – Policisté pátrají po řidiči nákladní soupravy, který ujel z místa dopravní nehody.

Několik minut po devatenácté hodině ve čtvrtek 17. června 2021 došlo na silnici č. 1/7 k dopravní nehodě na trase mezi obcemi Slaný a Tuřany.

Dosud neznámý řidič nákladní soupravy, jedoucí po pozemní komunikaci č. 1/16 ve směru jízdy od Slaného, nedal při odbočení vlevo na silnici č. 1/7 na sjezdu ve směru do Prahy, přednost protijedoucímu motocyklu značky Kymco Yager, který přijížděl od obce Tuřany. Šestnáctiletá řidička motocyklu se snažila zabránit střetu a položila motocykl na levý bok. Při této dopravní nehodě nedošlo ke střetu motocyklu s nákladní soupravou. Policisté na místě dopravní nehody vyzvali řidičku k provedení dechové zkoušky, která byla s negativním výsledkem. Řidička utrpěla zranění lehčího charakteru a byla z místa dopravní nehody převezena posádkou ZZS do slánské nemocnice na vyšetření. Řidič nákladního vozidla z místa dopravní nehody ujel.

Kladenští policisté nadále dopravní nehodu prošetřují a v současné době pátrají po řidiči nákladní soupravy, která byla složená z nákladního vozidla Scania, bílé barvy s návěsem šedé barvy.

Policie vyzývá řidiče a jejich spolujezdce, kteří dne 17. června 2021 po devatenácté hodině tímto úsekem mezi obcemi Slaný a Tuřany projížděli a zaznamenali bližší poznatky k nákladní soupravě, kterou řidič svým riskantním jednáním ohrozil motocyklistku, aby poskytli informace na služební telefonní číslo 702 207 630 nebo na linku 158.

 

nprap. Jana Šteinerová
 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments