Tragická událost v Černuci. Žádáme všechny, kteří mají videozáznamy ze závodů, zejména tak jízdu řidiče Tatry, aby nás kontaktovali

KLADENSKO – Při závodech zemřelo nezletilé dítě

AKTUALIZACE:

Kladenští kriminalisté, kteří se zabývají od sobotního odpoledne tragickou událostí v Černuci, k níž došlo na závodech nákladních vozidel, zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.

Podle dosavadního šetření mělo malé dítě vběhnout do dráhy projíždějícího nákladního automobilu. Chlapeček bohužel podlehl vážnému zranění na místě.

V současné době, a i v následujících dnech, budou kriminalisté vyslýchat všechny osoby, které byly přítomny na místě události. Kromě těchto úkonů budou také zjišťovat a prověřovat veškeré okolnosti této tragédie, co jí předcházelo a zda také ze strany pořadatelů byla dostatečně zajištěna trať a bezpečnost diváků.

V této souvislosti se obracíme na všechny osoby, které mají k dispozici videozáznam ze závodů nákladních vozů konajících se 30. dubna, zejména jízdu Tatry. Pokud takovými záznamy disponujete, prosím, kontaktujte vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 430 nebo na mobilní telefon 739 138 440. Využít můžete také tísňovou linku policie.

 

por. Bc. Michaela Richterová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments