Střet vozidla s chodcem

KLADENSKO – Policie vyzývá řidiče a jejich spolujezdce k poskytnutí svědectví.

Dnes 19. července 2021 vyjížděli policisté kladenského dopravního inspektorátu k dopravní nehodě, která se stala kolem osmé hodiny ve Slaném, v Pražské ulici.

Při dopravní nehodě došlo ke střetu osobního vozidla značky Dacia s chodcem. Padesátiletý řidič jedoucí ve směru jízdy ze Slaného na dálnici D7 a obce Knovíz, Jemníky se střetl se čtyřiasedmdesátiletým chodcem. Senior byl z místa dopravní nehody převezen posádkou ZZS do nemocnice na vyšetření. Policisté provedli dechové zkoušky u řidiče i chodce a obě byly s negativními výsledky.

Příčina dopravní nehody je nyní v šetření.

Policie vyzývá řidiče a jejich spolujezdce, kteří projížděli tímto úsekem v Pražské ulici ve Slaném za železničním přejezdem a spatřili střet osobního vozidla značky Dacia, bílé barvy s chodcem, aby poskytli informace na policejní služebnu kladenského dopravního inspektorátu v Havířské ulici nebo na telefonní číslo 974 873 255, 702 207 630 nebo na linku 158. Policie vyzývá především řidiče osobního vozidla Škoda Fabia, modré barvy, který tímto úsekem projížděl, aby poskytl své svědectví a dopomohl při šetření této dopravní nehody.

 nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments