Přistižený zloděj zaútočil na poškozeného

KLADENSKO – Za majetkovou trestnou činnost skončil v cele.

Dne 30. ledna 2020 po páté hodině na parkovišti u jednoho z obchodních domů v Ouvalově ulici ve Slaném při vykládání zboží z nákladního vozidla si šestapadesátiletý řidič ponechal v nezajištěné kabině vozidla svůj batoh. Této situace okamžitě využil kolem jdoucí muž, který si z vozidla batoh vzal. Pohybu této nežádoucí osoby uvnitř vozidla si povšiml jeden ze zaměstnanců obchodního domu a dotázal se řidiče zda má na lince nějakého závozníka. Jelikož řidič provádí rozvoz sám, ihned se rozběhli za podezřelým mužem, který vystoupil z kabiny nákladního vozidla i s batohem poškozeného řidiče, čímž vznikla škoda ve výši 6 475,-Kč. Muži podezřelého pachatele na místě zadrželi. V průběhu tohoto zákroku pachatel udeřil pěstí okradeného řidiče.

Na místo činu byli přivoláni policisté obvodního oddělení Slaný, kteří podezřelého třicetiletého muže z Kladenska zadrželi. Po provedení prvotních a procesních úkonů byl muž eskortován do policejní cely. Podezřelý se již v minulosti dopustil majetkové trestné činnosti. V září roku 2017 byl za trestný čin krádeže Okresním soudem Kladno potrestán odsouzením nepodmíněně.

Slánští policisté dne 30. ledna 2020 sdělili muži podezření z trestných činů krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů.

nprap. Jana Šteinerová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments