Při střetu dodávky s osobním vozidlem zemřeli dva lidé, čtyři osoby byly zraněné

KLADENSKO – Okolnostmi dopravní nehody se zabývají kriminalisté.

K tragické dopravní nehodě dodávky s osobním vozem, k níž došlo na silnici I. třídy č. 16 nedaleko obce Sazená, vyjížděly ve středu 13. října, před půl šestou večer, všechny složky integrovaného záchranného systému. Na místo byly pro těžce zraněné vyslány dva záchranářské vrtulníky.

Podle dosavadního šetření policistů na místě došlo k dopravní nehodě pravděpodobně tak, že dosud nezjištěný řidič řídil dodávku Ford Tranzit ve směru od Velvar k dálnici D8, kde při projíždění táhlé levotočivé zatáčky ze zatím neznámých příčin vyjel pravými koly vpravo mimo komunikaci, přičemž během okamžiku ve snaze se vrátit zpět na silnici, strhl řízení vlevo, čímž vozidlo uvedl do smyku a následné poté přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Mercedes. Po nárazu byl osobní automobil odhozen doprava mimo komunikaci a dodávka zůstala ve středu vozovky a poté začala hořet.

Při dopravní nehodě byla dvoučlenná posádka z Mercedesu převezena pozemní cestou s blíže nespecifikovaným zraněním do jedné z pražských nemocnic. V dodávce cestovaly čtyři osoby, z nichž dvě utrpěly zranění neslučitelná se životem a zbylé dvě byly s těžkým zraněním transportovány vrtulníkem taktéž do pražských nemocnic.

Okolnostmi a přesnou příčinou střetu výše uvedených vozů se zabývají kladenští kriminalisté, kteří u zemřelých osob nařídili soudní pitvu, neboť nám doposud není známa totožnost posádky dodávky a také zjišťují, kdo dodávku vlastně řídil.

Dopravní nehodu zadokumentoval, kromě dopravních policistů a kriminalistů, také policejní dron.

 

por. Bc. Michaela Richterová

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments